Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:Donate OnlineGoogle Rank
Page Rank
Reklama
Struga.net

.

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66


Reaggregation

RSS Snoop:  
Category RSS Snoop: 
This RSS: 
 
SHENJA
SHENJA Updated Tue, 01 Dec 2015 16:36:38 +0100
Description SHENJA
Webmaster  
Category  
Generator Vivvo CMS v4.7
Language  
?Ivanov nuk ka strategji pėr sigurinė e vendit?
Category MAQEDONIA
Published: Sun, 15 Nov 2015 20:33:00 +0100
Description: Presidenti Gjorge Ivanov nuk ka strategji preventive për ruajtjen e sigurisë dhe stabilitetit të shtetit. Prandaj, gjatë dy mandateve të tij, ai ka thirrur mbledhje  mė tepėr...
Ndahen ēmimet e edicionit tė 18 tė Panairit tė Librit nė Tiranė
Category LIBRI
Published: Sun, 15 Nov 2015 21:48:00 +0100
Description: Parid Teferiçi është vlerësuar si autori më i mirë i vitit 2015 në edicionin e 18 të Panairit të Librit, për vëllimin me poezi “Largësi  mė tepėr...
Partia e Trajanovit braktis VMRO-nė
Category MAQEDONIA
Published: Sun, 15 Nov 2015 17:54:00 +0100
Description: Lidhja Demokratike del nga koalicioni me VMRO-DPMNE-në. Kreu i sajë Pavle Trajanov tha se partia e tij ka kapacitet të mjaftueshëm që të përballet vetë  mė tepėr...
BDI e PDSH nuk komentojnė pėr koalicione tė mundshme
Category MAQEDONIA
Published: Sun, 15 Nov 2015 17:29:00 +0100
Description: Katër partitë më të mëdha parlamentare, VMRO DPMNE, LSDM, BDI e PDSH ende nuk kanë filluar të mendojnë për koalicione parazgjedhore për zgjedhjet e ardhshme.  mė tepėr...
Pesė policė turk plagosen nė pėrleshjet me DAESH nė Gaziantep
Category RAJONI
Published: Sun, 15 Nov 2015 16:59:00 +0100
Description: Pesë policë turq janë plagosur pasi mbrëmë vonë ndaj tyre një sulmues nga Shteti Islamik ka hapur zjarr, pas çka e ka aktivuar mjetin shpërthyes,  mė tepėr...
Meri Nikollova: Nesėr fillon greva nė burgjet
Category MAQEDONIA
Published: Sun, 15 Nov 2015 16:37:00 +0100
Description: Nga dita e hënë të burgosurit nga të gjitha burgjet e vendit pritet të fillojnë grevën e përgjithshme të urisë, pasi nuk u pranua iniciativa  mė tepėr...
Janė identifikuar 103 trupa tė viktimave nė Paris
Category BOTA
Published: Sun, 15 Nov 2015 16:20:00 +0100
Description: Kryeministri francez Manuel Vals sot deklaroi se janë identifikuar trupat e 103 viktimave të sulmeve terroriste në Paris dhe se edhe 20 deri 30 të  mė tepėr...
Demolohet pėrsėri xhamia e Kriva Pallankės
Category MAQEDONIA
Published: Sun, 15 Nov 2015 15:45:00 +0100
Description: Përsëri demolohet xhamia e Kriva Pallankës. Huliganë të panjohur kanë thyer dritaret dhe inventarin e brendshëm. Në një reagim me shkrim kryetari i Partisë për  mė tepėr...
Liverpooli kėrkon dy lojtarė tė Kombėtares (Foto)
Category SPORT
Published: Sun, 15 Nov 2015 15:01:00 +0100
Description: Liverpooli është duke u interesuar për dyshen e kombëtares bekim Balaj dhe Odise Roshi Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është duke menduar që të transferoj dyshen  mė tepėr...
VMRO: LSDM nė zgjedhje do ta paguaj nėnēmimin e qytetarėve
Category MAQEDONIA
Published: Sun, 15 Nov 2015 14:08:00 +0100
Description: VMRO-DPMNE i është përgjigjur komunikatës së LSDM-së, në të cilën partia opozitare akuzoi kryeministrin Nikolla Gruevski se po i shpenzon dy muajt e fundit për  mė tepėr...
Rek Ads

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66


.

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2015 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

car insurance quotes $45.83 automobile insuranc $30.06 auto insurance quote $46.30 cheap car insurance quote $39.89 discount auto insurance $33.66